Yarım asırdır güven ve kalitenin adresi...

E-Posta Adresimiz info@bayraktar1973.com

Telefon Numaramız 444 4 535

Adres Ankara Evleri

Ana Sayfa » Projeler » Adres Ankara Evleri

PRESTİJLİ LÜKS AİLE KONUTLARI

Bayraktar İnşaat 50 yılı aşkın deneyimi ve güvenilirliğiyle sizlere üstün kaliteli bir yaşam sunuyor. İç mekan detaylarından dış çevre düzenlemelerine kadar her aşamada gösterilen özen, Adres Ankara Evleri’ni benzersiz kılıyor. Burada ev sahibi olmanın ayrıcalığını hissedin, hayatınıza değer katan detaylarla dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Adres Ankara Evleri, Yenimahalle’nin değerli arazilerinden biri üzerinde, toplamda 164.114 m2 alanda 3 etaptan oluşuyor. Adres Ankara Evleri geniş yol ve caddeleri, düzenli peyzaj alanları, cadde üstü mağaza ve ticari alanları ile yalnızca değerli bir konut projesi değil, aynı zamanda geleceğiniz için iyi bir yatırım…

MODERN YAŞAMIN GÜVENCESİ VE KONFORU

Ankara Evleri’nin 1. etabı 97.099 m2’lik geniş bir alanda yükseliyor. 58.000 m2’lik geniş peyzaj alanı ve güvenli bir yaşam için konut ile ticari alanların birbirinden bağımsız tasarlandı.

TİCARİ ALANLAR İÇERİSİNDE BÖLGENİN EĞİTİM İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN ÖZEL EĞİTİM ALANI İNŞA EDİLDİ.

Adres Ankara Evleri’nin 2. etabı 44.867 m2’lik bir alanda yükseliyor. 16.000 m2’lik peyzaj alanı ve güvenli bir yaşam için konut ile ticari alanların birbirinden bağımsız tasarlandı.

EN SEÇKİN MARKALAR İLE ÇARŞI

Ankara’nın en prestijli noktasında yer alan projemizde, her anınızı dolu dolu yaşayacak, her ayrıcalığın tadını çıkaracaksınız. İhtiyacınız olan ve olabilecek her şeye ev sahipliği yapıyor. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz yeşil alanlara, şık restoranlara ve cadde dükkanlara ulaşmak için birkaç adım atmanız yetiyor.

Her daire planı işlevselliği ve estetiği bir araya getirirken, iç mekan düzenlemesi ile ferahlık ve konforu bir arada sunar. Yüksek tavanlar, geniş pencereler ve modern tasarım detayları, evinizde pozitif bir atmosfer yaratırken aynı zamanda doğal ışığın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.

Adres Ankara Evleri’nde hayallerinizdeki yaşam alanını bulmak için daire planlarımızı inceleyebilir ve sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

SAĞLAMLIK VE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDİK

Seçkin yaşamın ve yüksek standartların temsilcisi Adres Ankara Evleri olarak her ayrıntıya özen gösteriyoruz. Bizim için her yaşam, sağlam bir temel üzerine kurulmuş bir deneyimi hak ediyor.

Adres Ankara Evleri’nde huzur ve güvence dolu yaşam bir araya geliyor, çünkü sizin için sağlam ve kaliteli her detayı düşündük.

adresankara.com