Yarım asırdır güven ve kalitenin adresi...

E-Posta Adresimiz info@bayraktar1973.com

Telefon Numaramız 444 4 535

Adres Selimpaşa Villaları

Ana Sayfa » Projeler » Adres Selimpaşa Villaları

Adres Selimpaşa Villaları; İstanbul-Silivri, Selimpaşa, Araptepe mevkiinde, denize sıfır konumda yer almaktadır. Konumu sayesinde şehir içi ulaşımın merkezinde olacaksınız. Çalışma, eğitim, eğlence ve ticaret alanlarına her zaman bir adım uzaklıkta olacaksınız. Bu ayrıcalıklı yaşam alanında İstanbul’un enerjisi ve güzelliğiyle iç içe bir yaşamın kapılarını açacaksınız. Adres Selimpaşa Villaları; her detayı düşünülmüş huzurlu bir yaşam alanı…

Adres Selimpaşa’da 8400 m2 inşaat alanı ve villa sakinlerinin sosyalleşebileceği 3000 m2 ortak alan bulunmaktadır. Emsalsiz lokasyona ve eşsiz deniz manzaraya sahip bu proje 34 villasıyla sizleri bekliyor. Bu villalardan 17 tanesi Bayraktar İnşaat’a aittir. 3 tip villa bulunmaktadır:

-Tip 1: 9+1 – 452,95 m2 (toplam brüt alan) – 1 Villa – Tripleks – Müstakil Kullanım
-Tip 2: 5+1 – 255,86 m2 (toplam brüt alan) – 4 villa – Tripleks – İkiz Villa
-Tip 3: 3+1 – 178,79 m2 (toplam brüt alan) – 11 Villa – Dubleks – İkiz Villa

Denizin mavisi, doğanın yeşili, güneşin sıcaklığı ve gökyüzünün tonları ruhunuzu besleyecek, her anınızı unutulmaz kılacak.

Adres Selimpaşa Villaları; lüks yaşam ve doğal güzelliğin mükemmel bir karışımını sunuyor. Proje,
emsalsiz konumu ve sizi büyüleyecek eşsiz deniz manzarasıyla öne çıkıyor. Villanıza adım attığınızda güneşin sıcak tonları, doğanın yemyeşil rengi ve denizin uçsuz bucaksız maviliği sizi karşılayacaktır.

Pencerenizden göreceğiniz nefes kesen deniz manzarası, kendinizi bir tablonun içinde yaşıyormuş gibi hissettirecek. Sizi denizin kalbinde bir yolculuğa çıkaracak, doğanın güzelliği ve mavinin derinlikleriyle iç içe olacaksınız.

Villalar konfor düşünülerek tasarlanmış olup, her villanın özel bahçesi ve iki araçlık otopark alanı bulunmaktadır. Gününüzü bahçenizde geçirebilir veya ortak alanda komşularınızla sosyalleşebilirsiniz. Çocuklarınız parkta, voleybol sahasında ve yüzme havuzunda harika vakit geçirirken, siz de muhteşem manzaranın keyfini çıkaracak ve ayrıcalıklı bir yaşamın sahibi olacaksınız.

Sizi nefes kesen deniz manzarası eşliğinde, bahçenizdeki çiçekleri koklarken, Bayraktar İnşaat güvencesi ile hayatınızın tadını çıkarmaya davet ediyoruz…