Yarım asırdır güven ve kalitenin adresi...

E-Posta Adresimiz info@bayraktar1973.com

Telefon Numaramız 444 4 535

Vatan Vakfı

Ana Sayfa » Kurumsal » Vatan Vakfı

2007 yılında kurulan Vakfımız, kurulduğu günden bu yana eğitime ve sosyal yaşama desteğini sürdürüyor. Çok kısa bir süre içinde vatanımıza kazandırdığımız okullar, kurslar, yurtlar ve ibadethanelerle hizmet etmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki Vatan kutsaldır.

Vakfımız, vatanın eğitim, bilim ve teknoloji alanlarında ilerlemesine, gelişmesine ve ekonomik olarak kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla, her kademede eğitim ve öğretim tesisleri sağlamaktadır.
Gençlerimizin çağdaş teknolojilerle donatılmış yükseköğretim kurumlarında öğrenim görmelerini sağlayarak, vatanımızın kalkınmasında en büyük eksiklik olan iyi yetişmiş, eğitimli ara eleman açığını gidermek ana amaçlarımızdandır.

Aynı zamanda maddi imkanı yetersiz, potansiyeli yüksek olan gençlerimizin eğitim ve öğretimlerine yardımcı olmak, burs vermek ve bu gençlerimizden istikrarlı başarı elde edenlerine, eğitimleri süresince destek olmayı hedefleyerek ülkemize katkı sağlamanın önemli olduğunu biliyoruz.

Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı olarak bir diğer amacımız ise genel sağlığın korunması amacıyla imkanlar ölçüsünde tedavi merkezleri, hastaneler açmak, işletmek ve düşkün veya kimsesizler için yurt, huzur evi benzeri hayır kurumları açmaktır.

vatan.org.tr