Yarım asırdır güven ve kalitenin adresi...

E-Posta Adresimiz info@bayraktar1973.com

Telefon Numaramız 444 4 535

Sancaktepe Eğitim Kompleksi

Ana Sayfa » Projeler » Sancaktepe Eğitim Kompleksi

Sancaktepe Eğitim Kompleksi’nde çeşitli eğitim türleri sunulmaktadır. Komplekste kolej binası, okul binası, lojman binası ve misafirhane birleştirilmiştir. Kompleksin 18.447 m2 kapalı alanı, 3.166 m2 açık alanı bulunmaktadır.

Sancaktepe Eğitim Kompleksi, modern eğitimin ihtiyaçlarını Bayraktar İnşaat güvencesiyle mükemmel bir şekilde karşılıyor. İstanbul Anadolu yakasında, eğitimin yeni cazibe merkezinde yer almaktadır.

Sancaktepe Eğitim Kompleksi çeşitli etkinlik ve konferanslar için ideal bir lokasyonda hizmet vermektedir. Konferans salonu ve fuayesi 700 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip olduğundan büyük toplantılar için idealdir. Kafeterya da 280 koltuklu olup, hem öğrenciler hem de personel için konforlu bir yemek deneyimi sunmaktadır.

Bu kompleksin benzersiz özelliklerinden biri de 3.267,15 metrekareye yayılan ve 6 metre tavan yüksekliğine sahip kapalı atölye alanıdır. Öğrencilerin projeler ve uygulamalı aktiviteler üzerinde çalışmaları için geniş alan sağlar. Ayrıca 3.166 metrekarelik bahçe alanı, öğrencilere ders aralarında dinlenmeleri ve sosyalleşmeleri için keyifli bir ortam sunuyor.

Sancaktepe Eğitim Kompleksi’nin inşaatı, kaliteli tesisler inşa etmesiyle tanınan saygın inşaat şirketi Bayraktar İnşaat tarafından gerçekleştirildi. Kompleks, çeşitli çalışma alanlarındaki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi tasarlanmış 54 derslik ve 12 laboratuvarla donatılmıştır.

Genel olarak Sancaktepe Eğitim Kompleksi öğrenci, öğretmen ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarına cevap veren modern ve donanımlı bir tesistir. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bu okul, kolayca erişilebilir olup öğrenme ve gelişme için elverişli bir ortam sunmaktadır.

Misafirhane, 71 adet çift kişilik oda ve 13 adet üç kişilik oda ile 181 kişi kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Sadece yatak alanı olarak hizmet vermekle kalmayıp, sessiz okuma odası, salonları, kafeteryası ve ortak alanlarıyla misafirlerin tüm ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılıyor. 5.521,27 m2 kapalı alanıyla misafirlerini ferah bir atmosferde ağırlıyor.

Lojman,17 adet kiralanabilir üniteden oluşmaktadır. Bunlardan 13 tanesi 1+0 stüdyo daire, 2 tanesi 2+1 (80 metrekare), diğer ikisi ise 1+1 (60 metrekare) şeklindedir. Ayrıca pansiyonda çamaşırhane ve ütü odasının yanı sıra özel güvenlik hizmetleri de bulunmaktadır. Bina sakinlerinin konfor içinde yaşaması için tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.